CestaFinancemi.cz

Finance, banky, půjčky, pojištění

Co se vlastně stane, pokud nechcete platit daně?

„Minulý rok jsem se snažil podat své daně z Turbo dani, nicméně, když to přišlo až do konce, to mi řekl, že jsem dlužil 800 dolarů na státu a 900 dolarů federálně. Neměl jsem peníze, pak [a] po velmi dlouhé a stresující rok neustále odkládali tento problém kvůli jiné problémy jsem teď panikařit. Co mám dělat?“

Zde je přehled toho, co poplatky můžete očekávat , pokud nepodáte své daně:

Pokud nechcete soubor svých daní vůbec (který je odlišný od není placení daní). T se IRS účtuje daňové poplatníky, kteří nedokážou podat federální daně ( formulář 1040 ) 5% svých nezaplacených daní za každý měsíc jeho daňové přiznání pozdě (tento poplatek maxes při 25% celkového daňového zákona).

Na vrcholu této sankce, jednou 60 dní uplynulo a vy stále ještě podáno, budete platit další poplatek – minimálně 135 dolarů nebo 100% z daní dlužíte (podle toho, co je nižší). Můžete vyhnout tyto poplatky, pokud může prokázat rozumný důvod za to, že podání včas (jako lékařskou pohotovost).

Můžete požádat o prodloužení podat své daně do 15 října, ale to neznamená, že se dostanete šest měsíců navíc zaplatit, pokud máte daně splatné. IRS vybírá 0,5% poplatek na vaše nezaplacených daních každý měsíc až do vyplacení zůstatku. Lhůta pro podání žádosti o prodloužení měsíc duben 15.

Pokud jste podali své daně do 15. dubna, ale stále nemůže zaplatit daňový výměr. Udělal jsi správnou věc podáním svých daní tak jako tak. Trest pro placení daně účty pozdě, je vlastně způsob, jak nižší, než nedostatek souboru – výše zmíněný 0,5% nezaplacených daní za měsíc.

Dalším krokem by mohlo být podat o prodloužení zaplatit , který můžete koupit vám extra 120 dnů. Ale pokud můžete prokázat, že jste měli dobrý důvod, proč platit včas, IRS vás nenechá vyvěšen na pozdní poplatků a úrokových sankcí. To je důvod, proč je to asi nejlepší začít splátkový plán s IRS.

„Vzhledem k ekonomické situaci, sahající až do roku 2008, IRS stala se více porozumění s těmito opatřeními,“ říká Haywood.

I plán nstallment vám umožní platit daňový výměr v měsíčních přírůstcích (až 72 měsíců), pokud dlužíte méně než 50.000 dolar (pro fyzické osoby) za jeden daňový rok. Tam jsou některé výhrady, aby zvážila: IRS účtuje poplatek za podání žádosti v rozmezí od 43 dolarů na 120 dolarů , a budete stále účtován alespoň 3% úrok na vaše prodlení.

Chcete-li, aby se zabránilo tyto poplatky, můžete se rozhodnout, že platit daně za použití 0% úrok kreditní kartu. Ale to je možnost, měli byste brát v úvahu pouze v případě, že jste jisti, že můžete zaplatit kartou off do konce období promoční akce.

Co je to nejhorší, co by se mohlo stát?

IRS může být nedostatek zaměstnanců a přepracovaný , ale proto, že používají speciální počítačové systémy vyřadit pozdní daňové filers, můžete očekávat, že obdrží dopis od nich nakonec, říká Haywood. IRS začne zasláním dopisů a nakonec, začnou hrát tvrdě.

V určitém okamžiku – což může lišit v závislosti na vaší schopnosti reagovat na IRS – agentura může zmrazit své bankovní účty, dát zástavní právo na vašem domě, obloha své budoucí mzdu (včetně výhod, jako je sociální zabezpečení) a ponořte do budoucích vrácení daně budete mít nárok na.

Mějte na paměti, že IRS udržuje žádný časový limit pro vybírání dlužných daní a účtování sankce za to, že podání. Ale vláda má až šest rok ode dne jakéhokoli nonfiled daňového přiznání byl kvůli trestně účtovat poplatek se nedaří podat přiznání.

Pravidla pro sankce změnit téměř každý rok, takže doporučujeme pracovat s CPA, pokud jste zaostává na vašich daní. Najděte ve vaší oblasti tím, že žádá přáteli a rodinou na doporučení, nebo prostřednictvím amerického institutu CPAs. viz IRS.gov Více informací o zpožděné poplatky.

Kontakt

Finance, banky, půjčky, pojištění © 2014